Skip links

Eksperci od stali

Poznaj nas bliżej

Doceniają nas klienci
na całym świecie

W firmie pracuje zespół z wielkim doświadczeniem, zapałem do pracy i głodem na nowe wyzwania. Dzięki temu nasze produkty doceniane są przez klientów zarówno w kraju jak i za granicą.

Co charakteryzuje Proof Steel? 

Nie jesteśmy firmą podchodzącą systemowo do klienta. Każdy klient jest dla nas nowym wyzwaniem i doświadczeniem.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji konstrukcji stalowych, głównym produktem naszej firmy są stojaki transportowe produkowane dla przemysłu szklarskiego i kamieniarskiego
Budowa długofalowej współpracy ze swoimi kontrahentami. Opartej na zaufaniu , profesjonalizmie podpieczętowaną solidnością produktu.
Priorytetowym wskaźnikiem do którego się odnosimy jest jakość naszego produktu Zależy nam aby nasze produkty był wykonane z jak najlepszej certyfikowanej stali, w sposób zapewniający długowieczność produktu.

Czy wiesz, że...

Każdy z naszych produktów przed wyjazdem do klienta poddany jest szczegółowej kontroli. Dzięki tak obranemu systemowi nie otrzymaliśmy żadnego zwrotu.

Dlaczego klienci polecają współpracę z nami?

Bez względu na wielkość i stopień zaawansowania projektu, każdą współpracę opieramy na 3 filarach.

Indywiudalne podejście

Nie ważne czy zamówienie jest małe czy duże. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny. Stawiamy na długofalową współpracę, dlatego zawsze dostarczamy najlepszą jakość i obsługę.

Pomoc w dopasowaniu produktu

Nasza wiedza pomogła już wielu naszym klientom dokonać znaczących oszczędności przy zachowaniu tej samej jakości. Dlatego z chęcią dzielimy się naszymi pomysłami i doświadczeniem.

Testowy produkt

Jeśli chcesz sprawdzić czy wykonany przez nas produkt spełni Twoje wymagania, możesz zamówić produkt testowy. Wystarczy się z nami skontaktować!

24 godziny – tyle średnio zajmuję nam wycena zlecenia

Każdy klient po wypełnieniu formularza ofertowego lub kontakcie telefonicznym otrzyma od nas wycenę średnio w ciągu 24 godzin.

Home
Bezpłatna wycena
Oferta
Kontakt